Małgorzata Taraszkiewicz

psycholog, trener, autorka wielu poradników, w tym poradników na temat zdrowia psychicznego oraz bezpieczeństwa w szkole i zarządzania kryzysem w szkole (Bezpieczeństwo w szkole. Wyd. Verlag Dashofer, 2003; „Sytuacje kryzysowe w Szkole”, Wyd., CODN, 2007 r. ).

Od początku aktualnego kryzysu epidemiologicznego organizuje otwarte webinary i prowadzi co czwartek Klub online dla nauczycieli, aby udzielać im wsparcia psychologicznego, pomagać zrozumieć zachowania człowieka w kryzie oraz dbać o siebie i innych.

Autorka poradników:



Zuzanna Taraszkiewicz


ratownik medyczny, trener, edukator, wykładowca.

Absolwentka Filozofii ze specjalizacją Bioetyka i Ekologia Człowieka.
Od ponad 15 lat pracuje z nauczycielami, rodzicami i uczniami, tworząc programy innowacyjne. Autorka rozmaitych kursów mi.in. dla Wydawnictwa Operon, współautorka „Zrozum mnie - rozwój dziecka w wieku 5-10 lat, przewodnik dla rodziców i nauczycieli”. Nieustająco dzieli się wiedzą na temat budowania równowagi i odporności na stres.

Autorka poradników:



Joanna Kasztelaniec 

Piszę i realizuję scenariusze zabaw edukacyjno-twórczych. Jestem doświadczoną animatorką zabaw z wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym. Z biegiem lat coraz bardziej lubię nazywać się towarzyszką zabaw :) Jestem cenioną edukatorką specjalizującą się w kreacji i realizacji spotkań z nową i klasyczną literaturą dla dzieci, kulturoznawstwem, historią sztuki i wiedzą o przyrodzie. Autorką projektów i warsztatów realizowanych na zlecenie warszawskich organizacji pozarządowych i instytucji kultury. Mam na koncie stworzenie i prowadzenie projektów edukacyjnych finansowanych przez Biuro Kultury, Biuro Edukacji, Urząd Dzielnicy Bielany, Filmotekę Narodową, Muzeum Literatury i inne instytucje.  Jestem czarodziejką- czaruję uśmiechem, dobrym słowem i opowieścią. Interesuję się literaturą dla dzieci, baśniami różnych kultur, leśną pedagogiką, pedagogiką przygody, storytellingiem. Działam w duchu rodzicielstwa bliskości. Współpracuję z Muzeum Literatury, Filmoteką Narodową, Fundacją Przystanek Twórczość, Stowarzyszeniem Mamy Czas. Jestem szczęśliwą mamą 10letniej Stasi i 5letniego Alusia.

Autorka 15 scenariuszy interaktywnych Przyjaciele z różnych stron świata.


Janusz Samarow

Dyrektor Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli

Zaproszenie do projektu


Elżbieta Ceglarska certyfikowany Quantum Success Coaching Academy Life Coach i Conversational Intelligence C-IQ® Coach. Master Coach ToolKit. Specjalizacja coaching kariery zawodowej i przywództwa. Poprowadzi online coaching i krótkie sesje Tiramisu w języku polskim, angielskim, włoskim i węgierskim. Chętnych prosimy o kontakt przez formularz w zakładce Kontakt lub bezpośredni mejl

Aneta Dzikowicz  nauczyciel z wieloletnim stażem dyrektorskim w placówkach oświatowych (gimnazjum, szkoła podstawowa, zespół szkolno-przedszkolny), współtwórca wielu projektów edukacyjnych, ekspert ds awansu zawodowego nauczycieli. Kreatywna i nowatorska. 

Anna Tyrakowska  absolwentka ASP  w Warszawie, Wydział Architektury. Redaktor graficzny w wydawnictwie Mam Dziecko w Szkole i w projekcie #3mamyzWami 

Zofia Nalepa 

W projekcie zajmuje się grafiką i produkcją filmów. Artystka wizualna. Zajmuje się fotografią, filmem, grafiką, pisaniem i modelingiem. Ma już za sobą kilka wystaw fotografii, udział w filmach i robienie teledysków. Ilustruje książki - łącząc w nich swoje  przemyśleniach o świece, rozwoju osobistym oraz duchowym. 


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .